Новини

Зустрічай зиму разом з Mazda «Авто-Імпульс»!


Дніпропетровськ, 29 листопада 2014 року - в офіційному дилерському центрі Mazda в Дніпропетровську, компанії - «Авто-Імпульс Восток», пройшла урочиста зустріч зими разом з Mazda. Зустріти зиму з одним з найбільш популярних японських автомобільних брендів приїхало понад 150 гостей, яких не зупинив навіть снігопад і по-справжньому зимова погода.

Формат заходу дещо відрізнявся від, традиційного для автосалонів, дня відкритих дверей і програма заходу стала наочним тому підтвердженням.

Головним акцентом в програмі були, звичайно ж, автомобілі Mazda:

- динамічна Mazda 3;

- елегантна Mazda 6;

- практична Mazda CX-5.

Кожен з цих автомобілів був доступний для тест-драйву. Відвідувачі змогли особисто переконатися у відмінних динамічних характеристиках, впевненій прохідності і загальному комфорті від їзди. Всіх відвідувачів які пройшли тест-драйв чекав приємний сюрприз - можливість взяти участь у розіграші цінних призів від Mazda "Авто-Імпульс».

Крім того, відвідувачів авто-центру чекали різні тематичні майданчики, в кожному з яких усі бажаючі могли знайти заняття до душі. Чоловіки змогли спробувати себе в ролі автогонщиків на імпровізованому гоночному треку, а також дізнатися щось нове у майстер-класі з комп'ютерної діагностики. Жінки змогли насолодитися справжньою чайною церемонією і прийняти участь у творчих конкурсах. Ну а найменшим відвідувачам не давали нудьгувати герої відомого кінофільму про трансформерів.

Кульмінацією заходу став розіграш серед відвідувачів цінних призів від партнерів заходу: лізингової компанії ULF, страхової компанії «Арсенал», торгових марок «Алекс» і «Асканія». Головним же призом стала паливна карта номіналом 100 л.

Захід пройшов на позитивній, не по-зимовому теплою, ноті. Гості пішли з подарунками та гарним настроєм.

Зустрічайте зиму разом з Mazda "Авто-Імпульс» на Винокурова.

Офіційний дилер Mazda в Дніпропетровську - ТОВ "Авто-Імпульс Восток".

м. Дніпропетровськ, вул, Винокурова, 30-б.

Тел. (056) 747-90-99.