Новини

ВІДПОЧИВАЙ з Mazda!

Літній сезон в «Авто-Імпульс» - це нові автомобілі, свіжі ідеї та привабливі горизонти. Офіційний дилер Mazda потурбувався, щоб відпочинок став для Вас яскравим і незабутнім!

Тільки в салоні офіційного дилера «Авто-Імпульс» *, придбавши автомобілі  Mazda з 01 липня по 31 серпня 2016 року, Ви можете виграти

Відпочинок в одному з кращих п’ятизіркових готелів  Туреччини і прийняти участь у розіграші цінних призів **!

Серед гарантованих подарунків **:

Сертифікати на сервісне обслуговування номіналом від 500 грн. до 1500 грн ****.

Іміджеві аксесуари з символікою Mazda

Умови акції

Ради бачити Вас за адресою:
м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 30-б (колишня вул. Винокурова).
Ми працюємо з Понеділка  по  Суботу  з 9-00 до 18-00.
Наш телефон .: +38 (056) 747-90-99
www.mazda-autoimpulse.dp.ua

* ТОВ «Авто-Імпульс Востк». Компанія ТОВ «Авто-Імпульс Восток» залишає за собою право змінити умови акції в односторонньому порядку без попереднього повідомлення.
** Під подарунком мається на увазі придбання сертифіката на обслуговування або іміджевого аксесуара за 10 грн. з ПДВ
*** Путівка до Туреччини на двох осіб. Скористатися путівкою до Туреччини можливо за умови наявності діючого загранпаспорту, протягом року з моменту проведення розіграшу, обов'язковим є попереднє бронювання туру за 1 місяць до поїздки в Туреччину. Розіграш буде проводитися 04 вересня 2016 року.
**** Сертифікати номіналом 500 і 1500 грн. мають на увазі надання можливості здійснити роботи на суму зазначену в сертифікаті в сервісному центрі компанії ТОВ «Авто-Імпульс Восток» за 10 грн. з ПДВ, людині котра виграла сертифікат. В акції беруть участь громадяни України які досягли повноліття (18 років). Виплата грошового еквіваленту вартості путівки в Туреччину, сертифіката на обслуговування або іміджевого аксесуара не проводиться.