Новини

Знайомство з Mazda «Авто-Імпульс»!

1 грудня 2017

Ви вже змінили не один сервісний центр і не знаєте кому довірити обслуговування свого автомобіля?

Офіційний сервісний центр Мазда «Авто-Імпульс» запрошує Вас у гості! Спеціально для Вас ми розробили програму - «Знайомство з Mazda « Авто-Імпульс», в рамках якої автовласники, які відвідали наш сервісний центр вперше, отримають знижку 30% на обслуговування! «Авто-Імпульс» пропонує Вам скористатися нашою ексклюзивною пропозицією і оцінити роботу наших механіків. Ми станемо кращими для Вас!

Умови акції «Знайомство з Mazda «Авто-Імпульс»:

  1. В акції «Знайомство з Mazda «Авто-Імпульс» беруть участь всі власники автомобілів Mazda незалежно від моделі, які вперше обслуговують свій автомобіль в сервісному центрі компанії Mazda «Авто-Імпульс»
  2. У період з 01 грудня 2017 року по 28 лютого 2018 року, у Вас є унікальна можливість скористатися знижкою в розмірі:

- 30% на всі роботи,

- 15% на запасні частини *, які необхідні для виконання робіт.

Mazda «Авто-Імпульс» пропонує всім, хто піклується про свою безпеку і шукає якісний сервіс, скористатися нашою пропозицією і бути впевненим в своєму автомобілі.

 

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Дніпропетровськ, вул. Дніпросталівська, 30-б

Ми працюємо для Вас ПН. - Сб. з 9-00 до 18-00.

Ви можете зв'язатися з нами по тел .: (056) 747-90-96; +38 (067) 612-30-09

* Під Mazda «Авто-Імпульс» мається на увазі компанія ТОВ «Авто-Імпульс Восток» в салоні якої проводиться акція. Компанія «Авто-Імпульс Восток» залишає за собою право змінювати умови акції без попереднього повідомлення. 15% знижка не поширюється на колісні диски і автомобільні шини