Новини

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ В АВТО-ІМПУЛЬС!

1 грудня 2017

Під Новий Рік саме час зробити собі приємний подарунок, тим більше що в салоні офіційного дилера Mazda «Авто-Імпульс» діють дуже привабливі пропозиції на хіти модельного ряду. І це ще не все! Компанія «Авто-Імпульс» приготувала для кожного покупця автомобіля Mazda справжній Новорічний подарунок - КОМПЛЕКТ ЗИМОВОЇ ГУМИ!

Поспішайте! Акційна пропозиція діє тільки з 01 по 31 грудня 2017 р. при покупці автомобіля Mazda в салоні компанії «Авто-Імппульс».

Умови акції:

 

  1. У період проведення Акції - з 01 по 31 грудня 2017 року, - все купили автомобілі Mazda в компанії «Авто-Імпульс» отримають Комплект зимової гуми у ПОДАРУНОК*.

 

  1. Акційна пропозиція діє на всі автомобілі Mazda в будь-якій комплектації, до яких в період проведення акції укладено договір куплі-продажу або зроблена передоплата (повна оплата) за автомобіль.

 

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Дніпропетровськ, вул. Дніпросталівська, 30-б

Ми працюємо для Вас ПН. - Сб. з 9-00 до 18-00.

Ви можете зв'язатися з нами по тел .: (056) 747-90-99.

_____________________________________________________________________________

* Акція проходе в компаниії «Авто-Імпульс Восток». Під подарунком мається на увазі можливість придбання разом з кожним автомобілем Mazda комплекту зимових шин (чотири одиниці, без автомобільних дисків) за 1 грн. з ПДВ.