Новини

ВІДЗНАЧАЙТЕ ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА РАЗОМ з АВТО-ІМПУЛЬС!

12 вересня 2018

Осінь - новий сезон в автобізнесі - це не тільки нові автомобілі, свіжі ідеї і звабливі горизонти, для нас це свята і час приємних сюрпризів! Спеціально до Дня автомобіліста компанія «Авто-Імпульс» підготувала сюрприз для всіх своїх покупців!

Ми раді повідомити Вам про те, що купувати автомобілі Mazda в офіційному салоні компанії «Авто-Імпульс Восток» стане ще вигідніше! Тільки цієї осені з 01 вересня по 26 жовтня 2018 року купуючи автомобіль Mazda в «Авто-Імпульс Восток» Ви стаєте учасником лотереї, головним призом якої буде КОМПЛЕКТ ЗИМОВОЇ ГУМИ З ДИСКАМИ!

Умови акції:

  1. У період проведення Акції - з 01 вересня по 26 жовтня 2018 року, - всі покупці автомобілів Mazda стають учасниками лотереї, яка відбудеться 27 жовтня 2018 року. Головний приз - комплект зимової гуми з дисками.
  1. Пропозиція діє на автомобілі Mazda в будь-якій комплектації, до яких в період проведення акції укладено договір і зроблена передоплата (або повна оплата) за автомобіль.

Чекаємо Вас за адресою:

м Дніпро, вул. Дніпросталівська, 30-б

Ми працюємо для Вас Пн. - Сб. з 9-00 до 18-00.

Ви можете зв'язатися з нами за тел .: (056) 747-90-99.

_____________________________________________________________________________

 

* Акція проходить в салоні компанії «Авто-Імпульс Восток». Під призами мається на увазі можливість придбання разом з автомобілями Mazda комплекту зимової гуми (чотири одиниці з автомобільними дисками) або аксесуарів на куплений автомобіль за 1 грн. з ПДВ.