Новини

СЕРВІСНА АКЦІЯ від Мазда «Авто-Імпульс»

31 липня 2019

Пропозиція:

В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція!

Пропонуємо власникам автомобілів Мазда скористатися нашою пропозицією в рамках, якої Ви зможете зробити Діагностику ходової і Розвал-Сходження за спеціальною акційною ціною, ВСЬОГО за 350 грн.!

Чекаємо Вас з 01 серпня по 31 жовтня 2019 року!

Умови акції*:

  1. Акція проходить в офіційному сервісному центрі компанії ТОВ «Авто-Імпульс Восток».
  2. В Акції беруть участь власники автомобілів Mazda старше 3-х років.
  3. У період проведення акції з 01 серпня по 31 жовтня 2019 року, Ви можете пройти ДІАГНОСТИКУ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ і РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ за 350 грн.
  4. Якщо в результаті діагностики Вам знадобиться відремонтувати автомобіль, наш сервісний центр надасть знижку в розмірі:

- 10%  на всі роботи
- 10% на запасні частини, необхідні для ремонту.

Mazda «Авто-Імпульс» пропонує всім, хто піклується про свою безпеку й шукає якісний сервіс, скористатися нашою пропозіцією и буті впевненим у своєму автомобілі.

Чекаємо Вас за адресою:
м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 30-б Лівий берег
Ми працюємо для Вас Пн. – Сб. с 9-00 до 18-00.
Вы можете зателефонувати нам за тел.: (056) 747-90-99, (067) 612-30-09

* Компанія «Авто-Імпульс Восток» залишає за собою право змінювати умови акції без попереднього повідомлення. Повна вартість Діагностики ходової і Розвал-сходження 750 грн. з ПДВ. У вартість Акційної ціни не входить вартість запчастин і витратних матеріалів. Вартість запчастин і витратних матеріалів уточнюйте у наших майстрів-приймальників додатково. Розвал-сходження проводиться тільки за умови справної ходової частини. Якщо ходова частина потребує ремонту, то розвал-сходження буде зроблено після ремонту, за умови ремонту ходової частини в нашому сервісному центрі.