ДИЗАЙН KODO


Повний життєвої сили, властивої вільним духом, динамічний СХ-3 – привабливий як ніколи раніше. Це досконалий зразок концепції дизайну KODO «Душа руху»: ефектний та добре збалансований. Від обводів дверей до винятково коротких звісів та тонованих задніх стійок —гармонійно поєднуючись, всі ці деталі роблять CX-3 впевненим та стильним. В цьому суть концепції KODO «Душа руху»: прості лінії, які виражають енергію в русі, навіть коли автомобіль стоїть на місці, тим самим доводячи, що справити враження можна й не будучи велетнем.

MazdaCX-3 являє собою втілення швидкості, високої якості та нестримної енергії.

 

SOUL RED CRYSTAL


Завдяки вдосконаленим характеристикам популярної фарби Soul Red – приблизно на 20% яскравіше та майже на 50% більш насичений колір – нова фарба Soul Red Crystal для автомобілів Mazda робить покриття кузова надзвичайно виразним, підкреслюючи красу та якість динамічних форм у стилі KODO. Soul Red Crystal і надалі використовує тришарове покриття – відбиваючий шар, напівпрозорий шар та верхній прозорий шар, – але при цьому демонструє значний крок вперед в технології фарбування TAKUMI-NURI, розробленої Mazda.

 
 

ІНТЕР’ЄР


В салоні представлений новий дизайн інтер’єру, який відображає унікальний характер цього автомобіля. Кольори та текстури поєднуються неочікувано, щоб створити відчуття простої і при цьому спортивної вишуканості. Чисті лінії й сучасний дизайн допомагають не відволікатися, а зосереджуватися на дорозі.

Чітко окреслені лінії — від сидінь та підлокітників до центральної консолі та панелі приладів — створюють атмосферу спокою і впевненості, а сидіння з додатковим наповнювачем підносять комфорт на новий рівень.Моделі в комплектації STYLE+ оснащені сидіннями з шкіряною оббивкою й акцентами у вигляді мікроволокна на панелі приладів та картах дверей автомобіля. Салон Mazda CX-3 пропонує систему складання задніх сидінь 60/40, що перетворює CX-3 на простору відкриту кабіну з універсальним багажником об’ємом до 1260 л.*

Інтер'єр Mazda CX-3 це поєднання найкращого для невимушеного керування, чудової видимості та комфорту в ергономічному інтер’єрі, який здається більшим, ніж дозволяють габарити автомобіля. Щойно сівши за кермо Mazda CX-3, ви опиняєтеся в кабіні, спроектованій навколо водія, сидячи вище, ніж у звичайному автомобілі, й маючи кращий огляд навколо себе.

* Стандартне обладнання для комплектації STYLE+.

 
 
 
 

MZD CONNECT: не лише привабливий інтерфейс


MZD CONNECTпропонує широкий спектр інформаційно-розважальних програм, під’єднуючись до вашого смартфона через Bluetooth® або за допомогою додатків Android Auto або Apple CarPlay*****. Функція «Аудіо» цієї системи надає доступ до AM/FM радіо абовідтворення мультимедійних файлів зUSBносіїв.Функція «Навігація» показує поточну позицію автомобіля на карті і прокладає маршрут до вказаного місця. ***

*** Доступні функції системи MZD CONNECT можуть змінюватися залежно від типу під’єднаного смартфона та середовища, в якому він працює. Детальнішу інформацію Ви можете отримати у дилера Mazda.
**** Доступно як аксесуар. Детальнішу інформацію Ви можете отримати у дилера Mazda.

 
 

КОЛЬОРОВИЙ ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ


Кольоровий проекційний дисплей (ADD)* відіграє ключову роль, забезпечуючи відображення важливої інформації про керування безпосередньо у полі зору водія.7-дюймовий центральний сенсорний дисплей відображає дані навігації та мультимедійної системи MZDConnect. Відразу три системи управління – сенсорний дисплей, розпізнавання голосових команд і центральний регулятор – HMI командер – гарантують зручний і миттєвий доступ до необхідної інформації.**

* Стандартне обладнання для комплектації STYLE+.
**Перелік мов, що підтримують голосове керування обмежений. В разі якщо обрана мова не підтримує голосове керування, система відображає повідомлення про це на екрані MZD Connect.