від 1 539 500 грн. КІЛЬКІСТЬ АВТОМОБІЛІВ ОБМЕЖЕНА
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ MAZDA CX-9
7 місць
5+2 місця
840 літрів
ОБ'ЄМ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ (Зі складеними спинками третього ряду до даху)
5,9 метрів
Радіус розвороту

ЗРІЛА ЗОВНІШНІСТЬ, ЕЛЕГАНТНА ФОРМА ТА ВИСОКА ЯКІСТЬ

7-місний кросовер Mazda CX-9 викликає однакове захоплення, коли дивишся на нього, сидиш у салоні або подорожуєш у ньому, і залишається гідним найвищих похвал завдяки висококласному дизайну, преміальному оснащенню інтер’єру, натхненному задоволенням від керування та інноваційними технологіями SKYACTIV.

Цей автомобіль є втіленням досягнень Mazda у сфері інноваційних силових агрегатів, захопливого динамічного руху, преміальної якості та еволюції відзначеного численними нагородами дизайну «KODO – Душа Руху». Сфера його використання майже необмежена завдяки безпроблемній експлуатації за будь-якої погоди з системою повного приводу i-ACTIV 4WD та одним із найкращих у класі показникам витрати пального.

Mazda СХ-9 – не знає перешкод!
ПОТУЖНІСТЬ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Флагманський позашляховик Mazda CX-9 наповнений технологічними інноваціями. Починаючи з революційного турбодвигуна SKYACTIV-G 2.5T Dynamic Pressure Turbo на 231 к.с., що забезпечує більше потужності на нижчих обертах. CX-9 пропонує найкращий у своєму класі крутний момент — 420 Нм при 2000 об/хв і при цьому досягає виняткових показників паливної ефективності. А завдяки Системі Динамічного Регулювання Тиску Наддуву двигун отримує додаткову потужність без «турбо ями».
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ I-ACTIV AWD
Mazda представляє автоматичну систему повного приводу i-ACTIV 4WD, яка запобігає пробуксовці передніх коліс, перенаправляючи частину крутного моменту на задню вісь. Система працює через 27 датчиків, які постійно перевіряють та контролюють стан дорожнього покриття, погодні умові, дії водія під час керування та технічний стан автомобіля. Аналізуючи цю інформацію 200 разів на секунду, система забезпечує впевнене керування автомобілем у широкому спектрі дорожніх умов різної складності.
7 СИДІНЬ КОМФОРТУ
Розкіш та неперевершений комфорт для всіх пасажирів гарантують: вдосконалені комфортні шкіряні сидіння з поперековою підтримкою, підігрів керма, підігрів 1-го та 2-го ряду сидінь, вдосконалена система шумо- та звукоізоляції, а також багато маленьких приємностей, на кшталт розморожування скла в зоні спокою склоочисників, автоматичне складання бічних дзеркал.
НОВИЙ РІВЕНЬ ВИТОНЧЕНОСТІ
Mazda CX-9 пропонує безпрецедентний комфорт, легкий доступ до технологій та вдосталь простору для кожного. Сучасна, непереобтяжена панель приладів допомагає зосереджуватися на дорозі, при цьому будучи гармонійною й інтуїтивно зрозумілою.
КЕРУВАННЯ ОДНИМ РУХОМ
Керувати задніми сидіннями так легко, що це під силу й дитині — просто скористайтеся важелем, щоб підняти й перемістити сидіння другого ряду вперед, звільняючи прохід на третій ряд.
ДОСТУП БЕЗ ЗУСИЛЬ
Складіть сидіння третього ряду спинками вниз та отримаєте 840 л. простору, а зі складеними спинками сидінь другого ряду — до 1 848 л. для перевезення габаритного вантажу. При цьому дістатися до багажу не вимагає зусиль — лише одне натискання кнопки електроприводу відкривання багажника.
7 СИДІНЬ КОМФОРТУ
НОВИЙ РІВЕНЬ ВИТОНЧЕНОСТІ
КЕРУВАННЯ ОДНИМ РУХОМ
ДОСТУП БЕЗ ЗУСИЛЬ
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ
Передові технології i-ACTIVSENSE забезпечують підвищений рівень безпеки для максимальної впевненості за кермом.
Оберіть колір
  • Deep Crystal Blue (42M)
  • Snowflake White Pearl (25D)
  • Titanium Flash (42S)
  • Soul Red Crystal (46V)
  • Machine Gray (46G)
  • Jet Black (41W)
  • Sonic Silver (45P)
  • Polymetal Gray (47C)
Натисніть та прокрутіть
ІНТЕР'ЄР
Натисніть та прокрутіть
ОБЕРІТЬ ВАШУ Mazda СХ-9
Тут ваша мрія про Mazda СХ-9 стає реальністю. Оберіть комплектацію, що підходить саме вам.
ЗАПРОШУЄМО НА ТЕСТ-ДРАЙВ
Сядьте за кермо Mazda CX-9 та відкрийте всі переваги на власному досвіді
Комплектації Mazda CX-9
Оберіть комплектацію, що підходить саме вам.
Представлені на сайті моделі можуть відрізнятись від комплектації моделей для українського ринку. Кольори та деякі зовнішні та/або внутрішні елементи обладнання автомобілей на зображеннях можуть відрізнятися від реальних.