Акція "Діагностика ходової за 250 грн."

В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція!

Приїжджайте в наш сервісний центр і перевіряйте ходову і гальмівну системи Вашого автомобіля ВСЬОГО за 250 грн.!

Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 05 квітня по 31 травня 2021 року!

Умови акції:

  1. Акція проходить в офіційному сервісному центрі компанії ТОВ «Авто-Імпульс Восток». В Акції приймають участь всі власники автомобілів марки Mazda.
  2. У період проведення акції з 05 квітня по 31 травня 2021 року, Ви можете зробити ДІАГНОСТИКУ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ за 250 грн. Якщо в результаті діагностики Вам знадобиться відремонтувати автомобіль, наш сервісний центр надасть знижку в розмірі:

- 15% на всі роботи;
- 10% на запасні частини, необхідні для ремонту.

Mazda «Авто-Імпульс» пропонує всім, хто піклується про свою безпеку й шукає якісний сервіс, скористатися нашою пропозіцією и бути впевненим у своєму автомобілі.

Чекаємо на Вас за адресою:

м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 30-б (Лівий берег).

Ми працюємо для Вас Пн. – Сб. с 9-00 до 18-00.

Вы можете зателефонувати нам за тел.: (056) 747-90-99, (067) 612-30-09

* Компанія «Авто-Імпульс Восток» залишає за собою право змінювати умови акції без попереднього повідомлення. Повна вартість Діагностики ходової і гальмівної систем 600 грн. з ПДВ. У вартість Акційної ціни не входить вартість запчастин і витратних матеріалів. Знижка на роботи поширюється тільки за умови придбання запчастин та витратних матеріалів у сервісному центрі компанії ТОВ "Авто-Імпульс Восток". Знижка не поширюється на кузовні роботи. Вартість запчастин і витратних матеріалів уточнюйте у наших майстрів-приймальників додатково.

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ НОВИНАМИ