Акції сервісу

Акції сервісу Авто-Імпульс

Запрошуємо на «ПІТ-СТОП»
Запрошуємо всіх власників автомобілів Mazda до офіціального сервісного центру Mazda «Авто-Імпульс» на сезонну заміну шин.
Програма від Mazda «Авто-Імпульс»!
Офіційний сервісний центр Mazda «Авто-Імпульс» запрошує усіх власників автомобілів. Спеціально для Вас і Ваших друзів ми розробили акційну програму від Mazda «Авто-Імпульс», в рамках якої автовласники автомобілів, які відвідали наш сервісний центр, зможуть отримати знижку 30% на обслуговування і 15% на запчастини!
Mazda «Авто-Імпульс» запрошує всіх, хто піклується про свою безпеку й шукає якісний сервіс!
Працюємо за попереднім записом: +38 (067) 612-30-09
Знайомство з Mazda «Авто-Імпульс»!
Офіційний сервісний центр Mazda «Авто-Імпульс» запрошує в гості всіх власників автомобілів Mazda. Спеціально для Вас ми розробили програму – «Знайомство з Mazda «Авто-Імпульс», в рамках якої автовласники автомобілів Mazda, які відвідали наш сервісний центр вперше, отримають знижку 30% на обслуговування!
Для автомобілів старше 3-х років спеціальні умови обслуговування
Пропозиція діє для всіх власників автомобілів Мазда віком старше 3-ох років! Заїжджайте на діагностику та ремонт в офіційний сервісний центр Mazda «Авто-Імпульс», адже для Вас діють знижки! -25% на всі види робіт!
Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!
Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2022 р. в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари.
Акція «ТО -25%*»
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 06 грудня 2021 року по 31 січня 2022 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 25%!
Шинний готель в Мазда «Авто-Імпульс» - Відчинений!
Шинний готель – це спеціально обладнане місце правильного зберігання автомобільних шин. Витримана температура приміщення без різких перепадів та вологості, правильне розміщення шин на спеціальних стелажах, збереже шини у функціональному стані до наступного сезону.
АКЦІЯ «Підготуйся до зими»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Виконайте шиномонтаж в сервісному центрі компанії Мазда «Авто-Імпульс» та отримайте перевірку гальмівної системи у ПОДАРУНОК*! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 01 листопада по 31 грудня 2021 року!
Акція Діагностика ходової частини за 297 грн.
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 06 вересня по 31 жовтня 2021 року!
АКЦІЯ «ТО -20%*»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 01 липня по 31 серпня 2021 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 20%!
Акція "Діагностика ходової за 250 грн."
Приїжджайте в наш сервісний центр і перевіряйте ходову і гальмівну системи Вашого автомобіля ВСЬОГО за 250 грн.! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 05 квітня по 31 травня 2021 року!
АКЦІЯ «для авто Мазда з США»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda вироблених в США! З 01 липня по 31 грудня 2021 року знижка на всі роботи 25%! Пропонуємо повне технічне обслуговування і відновний ремонт автомобілів Мазда вироблених в США.
АКЦІЯ «для авто Мазда старше 3-х років»
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda, які старше 3-х років ТО!
Акція «ТО -25%*»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 01 грудня 2020 року по 31 січня 2021 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 25%!
АКЦІЯ «для авто Mazda з США»
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda, виготовлених для ринку Сполучених Штатів Америки! З 05 жовтня по 31 грудня 2020 року знижка на всі роботи 20%!
Акція "Діагностика ходової"
Діагностика ходової частини ВСЬОГО за 197 грн.! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 10 серпня по 31 жовтня 2020 року!
Знижки до 50% на оригінальні запчастини Mazda
Оригінальні запасні частини – найкраще рішення для будь-якого автовласника, незалежно від того, скільки років його автомобілю. З турботою про Ваш автомобіль, компанія Mazda розпочинає розпродаж, що триватиме до 30 листопада 2020!
АКЦІЯ «ТО -20%*»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 01 червня по 31 липня 2020 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 20%!
Акція "Діагностика ходової"
Діагностика ходової частини ВСЬОГО за 200 грн.! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 01 березня по 30 квітня 2020 року!
Обслуговування авто Мазда з США
Пропонуємо повне технічне обслуговування і відновний ремонт автомобілів Мазда вироблених в США.