Акції сервісу

Акції сервісу Авто-Імпульс

Запрошуємо на «ПІТ-СТОП»
Запрошуємо всіх власників автомобілів Mazda до офіціального сервісного центру Mazda «Авто-Імпульс» на сезонну заміну шин.
Програма від Mazda «Авто-Імпульс»!
Офіційний сервісний центр Mazda «Авто-Імпульс» запрошує усіх власників автомобілів. Спеціально для Вас і Ваших друзів ми розробили акційну програму від Mazda «Авто-Імпульс», в рамках якої автовласники автомобілів, які відвідали наш сервісний центр, зможуть отримати знижку 30% на обслуговування і 15% на запчастини!
Mazda «Авто-Імпульс» запрошує всіх, хто піклується про свою безпеку й шукає якісний сервіс!
Працюємо за попереднім записом: +38 (067) 612-30-09
Знайомство з Mazda «Авто-Імпульс»!
Офіційний сервісний центр Mazda «Авто-Імпульс» запрошує в гості всіх власників автомобілів Mazda. Спеціально для Вас ми розробили програму – «Знайомство з Mazda «Авто-Імпульс», в рамках якої автовласники автомобілів Mazda, які відвідали наш сервісний центр вперше, отримають знижку 30% на обслуговування!
Для автомобілів старше 3-х років спеціальні умови обслуговування
Пропозиція діє для всіх власників автомобілів Мазда віком старше 3-ох років! Заїжджайте на діагностику та ремонт в офіційний сервісний центр Mazda «Авто-Імпульс», адже для Вас діють знижки! -25% на всі види робіт!
Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!
Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2023 р. в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари.
Ціни на оригінальні запчастини для авто Mazda попередніх поколінь знижені!
Спеціально для власників автомобілів Mazda попередніх поколінь, віком від трьох років, до 30 червня 2022 р. в офіційній мережі дилерів Mazda в Україні діють спеціальні ціни на оригінальні запасні частини та аксесуари.
Акція «ТО -25%*»
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 06 грудня 2021 року по 31 січня 2022 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 25%!
Шинний готель в Мазда «Авто-Імпульс» - Відчинений!
Шинний готель – це спеціально обладнане місце правильного зберігання автомобільних шин. Витримана температура приміщення без різких перепадів та вологості, правильне розміщення шин на спеціальних стелажах, збереже шини у функціональному стані до наступного сезону.
АКЦІЯ «Підготуйся до зими»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Виконайте шиномонтаж в сервісному центрі компанії Мазда «Авто-Імпульс» та отримайте перевірку гальмівної системи у ПОДАРУНОК*! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 01 листопада по 31 грудня 2021 року!
Акція Діагностика ходової частини за 297 грн.
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 06 вересня по 31 жовтня 2021 року!
АКЦІЯ «ТО -20%*»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 01 липня по 31 серпня 2021 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 20%!
Акція "Діагностика ходової за 250 грн."
Приїжджайте в наш сервісний центр і перевіряйте ходову і гальмівну системи Вашого автомобіля ВСЬОГО за 250 грн.! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 05 квітня по 31 травня 2021 року!
АКЦІЯ «для авто Мазда з США»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda вироблених в США! З 01 липня по 31 грудня 2021 року знижка на всі роботи 25%! Пропонуємо повне технічне обслуговування і відновний ремонт автомобілів Мазда вироблених в США.
АКЦІЯ «для авто Мазда старше 3-х років»
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda, які старше 3-х років ТО!
Акція «ТО -25%*»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 01 грудня 2020 року по 31 січня 2021 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 25%!
АКЦІЯ «для авто Mazda з США»
Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda, виготовлених для ринку Сполучених Штатів Америки! З 05 жовтня по 31 грудня 2020 року знижка на всі роботи 20%!
Акція "Діагностика ходової"
Діагностика ходової частини ВСЬОГО за 197 грн.! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 10 серпня по 31 жовтня 2020 року!
Знижки до 50% на оригінальні запчастини Mazda
Оригінальні запасні частини – найкраще рішення для будь-якого автовласника, незалежно від того, скільки років його автомобілю. З турботою про Ваш автомобіль, компанія Mazda розпочинає розпродаж, що триватиме до 30 листопада 2020!
АКЦІЯ «ТО -20%*»
В офіційному дилерському центрі Mazda «Авто-Імпульс» Акція! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda на ТО! З 01 червня по 31 липня 2020 року знижка на роботи по регламентному технічному обслуговуванню до 20%!
Акція "Діагностика ходової"
Діагностика ходової частини ВСЬОГО за 200 грн.! Чекаємо всіх власників автомобілів Mazda в гості з 01 березня по 30 квітня 2020 року!
Обслуговування авто Мазда з США
Пропонуємо повне технічне обслуговування і відновний ремонт автомобілів Мазда вироблених в США.