Шинний готель в Мазда «Авто-Імпульс» - Відчинений!

У Mazda «Авто-Імпульс» з'явилася нова послуга – сезонне зберігання шин. Вартість зберігання складає 100 грн. на місяць за комплект (4 одиниці) незалежно від розміру коліс.

Компанія Мазда «Авто-Імпульс» на Лівому березі повідомляє про нову послугу зі зберігання автомобільних шин. Шинний готель – це спеціально обладнане місце правильного зберігання автомобільних шин. Витримана температура приміщення без різких перепадів та вологості, правильне розміщення шин на спеціальних стелажах, збереже шини у функціональному стані до наступного сезону.

Сертифіковані фахівці компанії Mazda «Авто-Імпульс» вчасно нагадають про сезонну зміну коліс і зроблять заміну у зручний для клієнта час.

У відділі аксесуарів компанії Mazda «Авто-Імпульс» можна підібрати стильні та міцні оригінальні диски від виробника, а також шини кращих виробників.

Детальніше про всі пропозиції компанії в Mazda «Авто-Імпульс» можна дізнатися в офіційному дилерському центрі за адресою:

м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 30-Б, Лівий берег або за телефоном:
+38 (056) 747-90-96, +38 (067) 612-30-09

*один сезон зберігання шин (4 одиниці): зимовий період (з 31 жовтня по 1 квітня), літній період (з 1 квітня по 31 жовтня) з моменту оформлення договору зберігання.

Договір зберігання

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ НОВИНАМИ